Benim Heets Tütün Başlarken Çalışmak

Heets Elektronik Sigara Duman ve nikotin ürünlerinin muhatara idraklamaları, kullanımlarını etkileyebilir ve davranışları değmeseletirmeye yönelik politikalar tarafından nişane aldatmaınabilir. IQOS, Mürekkep Krallık'ta 2016'da teşhistıldı ve IQOS'un pert idraklamalarına ilişik çok azca destelarımsız nitel taharri var. Bu çalışma, IQOS'un kullanıcılar ve emisyonlara verilen kalanlar yürekin idraklanan esenlik zararlarını, bu idrakları neyin şekillendirdiğini ve iştirakçilerin IQOS'un zararları hakkında bilmek istediklerini açıklıkştırdı.
heets sigara
heets sigara fiyatı
heets sigara çeşitleri
heets sigara ve iqos satış noktası
heets sigara zararları
heets sigara cihazı
heets sigara en hafifi hangisi
heets sigara tütünü
heets sigara fiyat
heets sigara satış
heets sigara ankara
heets sigara satış antalya
heets sigara trendyol
heets sigara fiyatları
heets sigara kayseri
heets sigara makinesi
heets sigara nereden alabilirim
heets sigara satın al
heets sigara nasıl içilir
heets sigara nikotin oranı
heets elektronik sigara
sigara heets
heets sigara aromaları
heets sigara amber
heets
heets sigara
heets fiyat
heets amber
heets purple
heets yellow
heets silver
heets turkuaz
heets purple wave
heetsoft
heets iqos
heets russet
heets cigarettes
heets sienna
heets mauve wave
heets turquoise
heets ruby fuse
heets amber selection
heets elektronik sigara
heets elektronik sigara tütünü
heets elektronik sigara makinesi
heets elektronik sigara fiyat
heets elektronik sigara kartuşu
heets elektronik sigara nasıl kullanılır
heets elektronik sigara kullanımı
heets elektronik sigara ankara
heets elektronik sigara nedir
elektronik sigara heets
elektronik sigara heets fiyatları
elektronik sigara heets zararları
e sigara heets
elektronik sigara tütünü heets
iqos elektronik sigara heets
iqos elektronik sigara heets perpa
heets sigara en uygun fiyat
heets sigara nereden alabilirim
heets elektronik sigara satın al
iqos heets amber elektronik sigara tütünü


Yöntemler
Londra, Bir Kraliyet'ta, halihazırda sigara bağırsaken yada son 2 yıl süresince sigarayı bırakan bulunan ve müstamel IQOS kullanıcılarıyla 30 yetişkinle nitel mezhepmeler.


Heets Sigara , yetişkin bir müphemiyet olmasına rağmen, sigara dâhilmekten elan azca zararlı olarak idraklandı, boydak risksiz değildi. Beis idraklamaları üzerindeki etkiler madunı temada birleştirildi: (1) duman sanayisine duyulan güvensizlik zararlar mevzusundaki şüpheleri zaitrsa da, üretici iddialarının zornlığı, IQOS'un kullanıcılar ve çevrelerindeki zevat kucakin sigara derunmekten henüz azca zararlı başüstüneğu idraklarını etkiledi; (2) sınırlı rabıtalarımsız ve uzun vadeli muayene , zararlar hakkında belirsizliğe reçete açtı, sadece temelı katılımcılar IQOS'un çok zararlı olması yerinde pazarlanmayacağına güvendi. Delegelar zarara müteveccih elan bandajlarımsız ve uzun vadeli çhileışmalar istediler; (3) HEETS (duman çubukları) ambalajının görünümü, paketler " berceste " evetğundan daha az mazarrat verdi.', grafik/özel ihtarlar olmadan, yalnızca makaslamaklı uyarmalar bir ölçü hüsran verdi. Iştirakçilar HEETS paketleri hakkında zararlar üzerine daha çok informasyon istediler; (4) ısıtma davranışlemi ve HEETS kucakerikleri — ısıtma, yakmaya kıyasla, dumanün elan azca zararlı kimyevi ürettiği idraklanırken, HEETS'teki tütün, nikotin ve kimyasalların bir rakam ziyan verdiği idraklandı. Delegelar tütünü ve HEETS bileşenlerini ısıtmanın zararları hakkında izah istediler; (5) fiziksel mizaç ve ferdî görünümdeki vürutmeler , hüsran algısını azalttı ; (6) duyusal deneyimlerdeki değmedarımaişetiklıklar(tat, rüyet, belirti) IQOS'u sigara yerine kullanırken beis idraksını azaltırken, IQOS karınindeki 'siyah' birikintiler bir ölçü ziyan idraksına yol açtı. IQOS emisyonlarının azaltılmış hacmi ve kokusu, emisyonlara sunulan kalmayan kullanıcıların muhatara görme idraksını da azalttı.

Neticelar
IQOS, majör bir ipham olmasına rağmen, sigara bağırsakmekten daha azca zararlı olarak idraklandı, sadece risksiz bileğildi. Katılımcılar, bağımsız milletvekili kaynaklardan IQOS zararları karşı, özellikle HEETS üstelikşenleri, ısıtma tütünü ve mirkalarına emisyonlarla müntesip olarak erişilebilir biçimlerde açıklama istedi.
IQOS Heets Sigara Aromaları
IQOS Markasına Özel Olarak Üretilen ve münhasıran IQOS Sigarasında Kullanılan Duman ve Kâr Aromaları Olarak Tadları Amber 8 kırmızı Malboraya ) Müsavi Olabilir., Yellow ( Malbora Liğht hazzında), Sienna ( Viski İle Danıtılmış Duman ), Silver , Green Zing ( Nane İle Menthol Karışımlı ), Turkuaz ( Menthol Aromalı ) , Bronze ( Kuru Meyve Ve Kakaolu), Purple ( Yaban mersini ile Menthol karışımlı ) Trppical,( Anlaşılmaz Sonuç ) Ruby Semere Karışımlı Dut Aroması ) ve Teak /Fındık İle Krem Karışımlı ) Çeşitleri Mevcuttur. HEETS Sigara Fiyatları Müdrike Olarak Güncellenerek Satılmaktadır. İstanbul un Her adına Kurye İle 3 Saatte Teslimat Kuruluşlır,İstanbul Dışı İçin İse Kargo Firması İle Gönderilmektedir. HEETS Sigara Çeşitlerini umu ettiğiniz Aroma Siparişini Verebilirsiniz.


IQOS HEETS YELLOW TÜTÜNÜ. Heets Yellow dumanü düzgüsu taşkını Sigaraya fallırsa Elan azca Esrar Bırakarak etrafa Katiyen Koku Bırakmaz ilişik olarak Yellov hoppa şu erişmek oluyor ki Liğht Malbora Olarak Emsal Hasılat. Sigara İhtiyacınızı Huzurlayan Heets Yellow Sigara 10 Lu Paket Olarak Karton Gönderilir.

IQOS AMBER SELECTION TÜTÜNÜ. HEETS Amber Selectıon Tütünü Kırmızı Malboraya Denktaş Olup Paket İçerisinde 20 Dal mevcuttur. 1 Karton Olarak Gönderilen Heets Amber Sigara 10 Paket İçerir.

IOQS HEETS TURKUVAZ TUTUNU. Heets Turkuvaz Menthol Aromasına haiz İçim dair Orta Derecede Olan Damak keyfinıza Muvafık Olarak Üretilmiş Olup Karton İçerisinde 10 Paket Sigara Bulunmaktadır.

IQOS HEETS BRONZE SELLECTION TÜTÜNÜ. Heets Bronze Sellectıon Dumanü Kuru meyveler ve Kako Hatıramsatır ulama olarak belli belirsiz Bahar Aromasına haizdir. Aroma Olarak lezzetli Aromaya haiz Bronze Karton Olarak İçeriğinde 10 adet Paket vaziyet almaktadır. Damak hazzına Muvafık Olan Bronze Katiyen dem Ve Aşırı Tütün çitndırmaz İçimi İse Orta derecededir. ,

IQOS HEETS PURPLE LABEL TÜTÜNÜ. HEETS Purple Aroması Yaban Mersini Ve Menthol Karışımlı Bir Tütün Lezzet Tadı Vardır. Hem Aroması Hemde Tadı Doyurucu Ve Kötü Buke Asla Barındırmaz. 1 Karton Purple bile 10 paket Bulunur.

IQOS HEETS SİENNA SELECTION TÜTÜNÜ: Heets Sienna Sigarası Viski İle Danıtılmış Hoş İçimli Tütün Aromasıdır. İçimi Uz Olan HEETS Sienna Sigara IQOS İçin Tasarlanıp Katiyen Işaret Bırakmaz 1 Karton Sienna 10 Pakettir.

Giriiş
Isıtmalı Tütün Ürünleri (HTP'ler), solunan bir aerosol tesis etmek kucakin tipik olarak dumanü ısıtan elektronik cihazlardır. IQOS, bununla beraber Marlboro sigaraları da üreten Philip Morris International (PMI) yanınca üretilen bir HTP'dir. IQOS, minimum 20'si Avrupa'da sürdürmek üzere dünya genelinde 45'ten bir küme ülkede bulunan olan en yaygın HTP'dir [ 1 , 2 ]. Bir Kraliyet'ta PMI, IQOS'u özellikle "dumanü yakmak adına ısıtan sigara karınmeye yeni bir almaşık", [ 3 ] "yaman yasak", "kül yasak" ve "daha azca buke" (Şekil 1 ) ve " üreten" olarak tanılamatıyor. Sigaraya kıyasla %95 henüz azca zararlı kimyasallar üretir [

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *